APIE MUS

Kaimo turizmo sodyba ant Širvintos upės kranto „Levainių dvarkiemis“ kviečia Jus palikti kasdienius rūpesčius anapus sodybos vartų ir sveikina atvykusius į ramybės ir poilsio oazę.

Sodyba visai netoli Širvintų, gražioje vietoje, ant upės šlaito. Ją supa daug medžių, o šlaito apačioje teka upė Širvinta. Sodybos teritorijoje tyvuliuoja tvenkinys. Tai rami, jauki vieta ramiam poilsiui ar Jūsų šventei. Sodyba įkurta 2015 metų pavasarį buvusio Levainių dvaro teritorijoje. Nuo to ir kilęs sodybos pavadinimas.

PUIKI VIETA ŠVENTĖMS

Vestuvės, jubiliejai, krikštynos, gimtadieniai, konferencijos, seminarai, įmonių renginiai, susitikimai, vaikų poilsio stovyklos, ramus poilsis su šeima, pirties malonumai.

Teikiamos paslaugos

SODYBĄ GALITE RASTI

Nuo Vilniaus centro iki sodybos – 49,6 km. Nuo magistralės Vilnius–Panevėžys 2 nusukimo ties Širvintomis tik 2,8 km. Nuo Širvintų 8 km. Iki Kernavės 20 km.

Kontaktų žemėlapis

Prabangioje sodybos salėje savo šventes gali švęsti iki 70 žmonių, konferenciją galima rengti iki 100 žmonių. Svečių poilsiui įrengti miegamieji kambariai, kurių kiekvienas turi atskirus patogumus. Kambaryje maksimaliai vienu metu gali miegoti iki 4 svečių. Viso miegamųjų vietų 40. Svečiams sudarytos galimybės atsipalaiduoti pirtelėje, kuri turi ir poilsio salę, skirtą iki 15 žmonių. Uždara, natūraliai gamtos apsupta, sodybos teritorija užtikrins Jūsų privatumą ir saugumą.

ATSILIEPIMAI

caret-down caret-up caret-left caret-right

Rekomenduojam! Labai jauki sodyba, rami ir graži aplinka. Labai malonūs sodybos šeimininkai, tikrai daug gali padaryti dėl klientų, išpildė visus mūsų norus ir užgaidas. Ačiū jiems už tai!

Nuostabi sodyba gražioje vietoje, apsupta gamtos, pati sodyba jaukiai įrengta, daug vietos , tvarkinga, nerealūs šeimininkai. Puiki vieta norintiems gerai praleisti laiką. Tikrai rekomenduoju šią sodybą.

Aukšto lygio sodyba! Buvom patenkinti ne tik mes, bet ir svečiai labai gyrė. Galiu tik geru žodžiu minėti sodybos šeimininkus. Labai paprasti ir malonūs žmonės. Patars, padės, bet kokiu klausimu.

KONTAKTAI

Levainių g. 3, Levainių k., Širvintų raj.
tel. +370 618  78 515
el. paštas – [email protected]


Informacija apie Jūsų duomenis nėra renkama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama mūsų privatumo politikoje.