ATSILIEPIMAI

 1. Greta parašė:

  Rekomenduojam! Labai jauki sodyba, rami ir graži aplinka. Labai malonūs sodybos šeimininkai, tikrai daug gali padaryti dėl klientų, išpildė visus mūsų norus ir užgaidas. Ačiū jiems už tai!

 2. Petras parašė:

  Nuostabi sodyba gražioje vietoje, apsupta gamtos, pati sodyba jaukiai įrengta, daug vietos , tvarkinga, nerealūs šeimininkai. Puiki vieta norintiems gerai praleisti laiką.

 3. Loreta parašė:

  Aukšto lygio sodyba! Buvom patenkinti ne tik mes, bet ir svečiai labai gyrė. Galiu tik geru žodžiu minėti sodybos šeimininkus. Labai paprasti ir malonūs žmonės. Patars, padės, bet kokiu klausimu. Tikrai rekomenduoju šią sodybą, mes buvome labai patenkinti!

 4. Rasa parašė:

  Iš visos širdies norime padėkoti sodybos šeimininkams! Sūnaus vestuvės buvo kaip iš pasakos – tobulos! Žmonėms, kurie nori ypatingai žavios ir sklandžios šventės patarčiau rinktis tik šią sodybą! Aptarnavimo kokybė, išpuoselėta aplinka, geras svečių poilsis, visapusišks šeimininko parama bei pagalbs visos šventės metu – vertiname pačiais aukščiausiais balais! Net šeimos augintinis buvo priimtas ir turejo vietą. Didelis dėkui! Visakeriopos Jums sėkmės.

Palikite atsiliepimą apie mus

*

code